Про нас

«Країна Чудасія» була заснована у сiчнi 1992 року.

Наразі дитячі дошкільні заклади не в змозі кваліфіковано та якісно підготувати дітей до навчання в загальноосвітніх школах, надати їм впевнений старт. Не вистачає педагогів, результативних програм навчання.
Країна Чудасія – перевірена часом система розвитку і навчання дітей дошкільного віку. В програмі задіяні висококваліфіковані профільні спеціалісти – педагоги і психологи.

Чому саме ми?

Наша програма відрізняється тим, що вона дуже відкрита. Батьки мають можливість не тільки очикувати своїх дітей поряд з класами, де проходять уроки. Вони мають можливість розпитати кожного вчителя про свою дитину, отримати консультацію щодо предмета чи домашнього завдання. В традицію увійшло правило. Після кожного уроку педагог виходить і розповідає як пройшов його урок, що вийшло, над чим треба працювати, задає домашнє завдання. Авжеж, тому що базовим принципом роботи нашої програми є тісний зв’язок: школа- родина- дитина. Психолог, який обов’язково працює на програмі слідкує за психологічним кліматом коллективу як дітей так і батьків. Протягом року декілька разiв тестує діток і надає розгорнуту консультацію батькам про їх дитину. В комплексну програму обов’ язково входить англійська( *крім базового пакету). Зазвичай англійська не входить до підготовчих та розвиваючих програм, йде окремим пакетом, за додаткові кошти. В нашій програмі англійська вважається одним з основних предметів. Наша програма побудована за принципом збалансованості та руху від простого до складного.

Як з нами зв’язатися

Котактнi телефони:

+380970200563

+380993817172

+380931070723