Предмети

Основний напрямок розвитку та підготовки дітей до школи включає:

Математика — на уроках математики діти вчаться рахуванню, порядковій та кількісній лічбі, вивчають геометричні фігури, додавання- віднімання в межах 10, розв’ язування простих задач (6 років).

Читання — уроки сприяють формуванню правильного і свідомого читання.

Грамота — звуковий, звуко- буквенний аналіз, схеми речень,переписування та самостійне написання слів та речень.

Психогімнастика — розвиток уваги, мислення, різних видів пам’яті. А також, діти вчаться будувати відносини як з однолітками, так і з дорослими. Проводяться тренінги та бесіди.

Розвиток мовлення — артикуляційна гімнастика, велика увага приділяється переказам, описам картин та малюнків, складанню розгорнутих речень, тощо.

Англійська мова — методика викладання англійської мови націлена на формування мислення та розуміння мови, а також на вільне спілкування нею.

Цікавий світ ( природознавство) — вивчення пори року, природних явищ, класифікація диких та свійських тварин, птахів. Вивчення рослин, дерев, тощо.

Музика — на уроках музики діти вчаться слухати та розуміти музику як класичну так і сучасну. Знайомляться з музичним українським та світовим мистецтвом, набувають знання з елементарної теорії музики. Співають, грають в шумовий оркестр. Заняття направлені на розвинення слуху, ритму та сприйняттю різних музичних творів.

Образотворче мистецтво — ці уроки допомагають розвинути дрібну моторику пальців, що неодмінно впливає на розвиток мовлення. Також уроки малювання розвивають відчуття форм, пропорцій, кольору.

Хореографія — на уроках хореографії діти вчаться слухати своє тіло, володіти їм, ритмічно рухатися та танцювати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *