Методика навчання

Педагогічна програма «Країна «Чудасія» це збалансований комплекс зв’язаних між собою предметів, які доповнюють один одного. Окрім таких важливих предметів як математика, читання, грамота, англійська, розвиток мовлення існують не менш важливі предмети, які на перший погляд взагалі не потрібні. Ну навіщо, кажуть деякі мами, нам рукоділля, чи малювання, або хореографія.

Але ж саме завдяки дрібній моториці пальців, яка і відпрацьовується саме на малюванні, рукоділлі розвиваються та закріплюються мовні центри головного мозку. Отже ці предмети формують синхронний розвиток мови та письма.

Хореографія теж потрібна. Вона розвиває координацію рухів у просторі та відчуття ритму. Погодьтеся, що це не зайве, особливо, коли дитина мало рухається, перевантажена розумово. Отже це потрібно ще й для зміни видів діяльності.

Музика теж не завадить. На заняттях з музики діти вчаться слухати її, розуміти, відчувати характер музичних творів. А про користь вокалу ви, мабудь, вже здогадалися самі. Це дихання, робота з легенями, а співи ще й добре впливають на горло та голосові зв’язки.

Такий предмет як «Цікавий Світ» дуже подобається діткам. Вони пізнають закони природи, вивчають пори року, домашніх та свійських тварин, які бувають дерева і чому саме вони такі. Про вулкани, підземні річки, про воду та її кругообіг в природі, про стани води та багато  багато іншого цікавого дізнаються діти на цих уроках.

Психогімнастика або грайлик.  Це обов’язковий предмет. Це тренування уваги, пам’яті, мислення. На цих уроках дитина вчиться розуміти інших, розв’язувати конфлікти, вчиться спілкуванню і добрим відносинам,вчиться вільно висловлювати свої думки та відстоювати їх. Це важливо. Адже перша людина, яка зустріне Вашу дитину в дорослій школі- це буде психолог. І від того, наскільки вільно та впевненно буде почуватися дитина, складеться враження про її розвиток та психологічний стан.

Ще є обов’язковим, що підтримується всіма викладачами «Країни Чудасії»- це міжпредметні зав’язки. Тобто на уроках одна складна тема розкривається послідовно на різних уроках. Фахівці працюють в тісному контакті один з одним. Отже приходимо до висновку, що програма побудована таким чином, що не можна з неї викинути жоден предмет, бо це цілісна система, яка працює на користь Вашої дитини.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *